Hakkımızda

İyi bir hizmet için bize güvenin!

Misyonumuz Vizyonumuz

Gönsiar Sigorta, 25 yıllık deneyimiyle sigorta sektöründe bireysel ve kurumsal müşterilerine güçlü, güvenilir, ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Müşterilerimizin her türlü sigorta ihtiyacını karşılayarak onların finansal güvencesini sağlamak, başta taşıt, konut, iş yeri, endüstriyel riskler, sağlık, hayat sigortaları olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunarak onların güvende olmalarını sağlamak en temel hedefimizdir.

Gönsiar Sigorta, sektör lideri güçlü sigorta şirketleriyle iş birliği yaparak her müşterisine mükemmel bir sigortacılık deneyimi sunmayı ve sektördeki gelişmelere öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Müşterilerimize bağımlı kalmadan, güçlü ve güvenilir bir partner olarak her adımda yanlarında olmayı hedefleriz. Gelişmeye ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımızla sigorta sektöründe öncü bir rol oynamayı amaçlarız.

1995 yılında otomotiv sektörüne Doğus Grubu Volksvagen bayiliğinin alınmasıyla adım atan Gönen Grup şirketleri için entegre çözümler üretmek amacıyla yola çıkan Gönsiar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. kurulduğu 1998 yılından itibaren hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmayı hedefledi. Sürekli bir gelişme içinde bulunan Gönsiar Sigorta, geniş ürün ve şirket yelpazesiyle geçen 25 yıllık süre zarfında sigortacılık deneyimini bireysel ve kurumsal müşteri portföyünü yukarı yönlü ivmeyle sürdürmeye devam etmektedir. Gerek satış, gerek satış sonrası hizmet anlayışında fark yaratmayı amaçlayan ve bunu başaran Gönsiar, küçük büyük ayrımı yapmaksızın her müşterisine titizlikle yaklaşıyor. Profesyonel kadrosuyla bütün müşterilerine kurumsal çözümler üreten Gönsiar için en büyük hedef ise sigortalının herhangi bir hizmet alırken bireylere bağımlı kalmanın sıkıntısını yaşamaması, karşısında güçlü ve güvenilir bir dost bulması. Gönsiar’ ın güçlü,köklü ve güvenilir sigorta şirketleriyle çalışıyor olması ise hizmet kalitesi anlayışının en güzel göstergesidir. Sektör lideri olan Anadolu Sigorta, Ethıca Sigorta, Unico Sigorta, NN Hayat Emeklilik,Ak sigorta,Hdi sigorta şirketlerinin acenteliğini yıllardır başarı ile yürüten ve bu sayede en iyi hizmeti en uygun prim ile müşterisine sunabilen Gönsiar; taşıt, konut, iş yeri, endüstriyel riskler, sağlık, hayat sigortaları ile BES sistemini kapsayan geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet sunuyor.

Gonsiar Sigorta Aracilik Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Ekibimiz

25 Yıllık Tecrübe

Havva Gül Gönen

Kurucu / Genel Müdür

1998’den bu yana kurucusu olduğu Gönsiar Sigorta’da şu anda bir yöneticidir.

Gözde Bahar

Yönetici Ortak

2018’den beri halen Gönsiar Sigorta şirketinin ortağı ve yöneticisidir.

Berna Yılmaz Erkol

Sigorta Teknik Personel / Satış Müdürü

Bankacılık ve sigortacılık mezunudur. Endüstri gereksinimlerini karşılamak için gerekli sertifikalara sahiptir. 2018 yılından beri Gönsiar Sigorta’da çalışmaktadır.

Çağla Yeğen

Sigorta Tenknik Personel

Bankacılık ve sigortacılık alanında mezun olmuştur. Endüstri gereksinimlerini karşılamak için gereken sertifikalara sahiptir. 2022 yılından beri Gönsiar Sigorta’da çalışmaktadır.

 

Özge Bahar

Muhasebeci

Dış ticaret mezunudur. 2018 yılından beri şirketimize destek sağlamaktadır.

Gönsiar Sigorta'ya hoş geldiniz!

Size yardımcı olmak için buradayız!

Üyelerimize ve ailelerimize gururla hizmet vermekte, planlamalarınıza yardımcı olmaktayız